O společnosti

Realitní kancelář DVOŘÁK REALITY s.r.o. má na trhu s nemovitostmi tradici od roku 1993. Jsme rodinnou společností, která čerpá z dlouholetých zkušeností zakladatele společnosti, nabízíme tak poctivé a kvalitní realitní služby jak při nákupu, tak při prodeji nemovitostí, špičkový právní servis, komplexní poradenství v obchodu s nemovitostmi a profesionální přístup. Najdete nás ve vlastním domě, který se nachází v centru Brna a je dobře dostupný jak pro cestující MHD, tak pro dopravu vlastním autem. Hned před domem je tramvajová zastávka č. 2, 3, 4, 11 a naproti domu je bezplatné parkoviště se 400 místy.

V našem týmu jsou odborníci jako stavaři, znalci v oboru nemovitostí, právníci, ekonomové a designéři, proto jsou naše služby velmi rozsáhlé. Do našich služeb patří především prodej a pronájem rodinných domů, bytů, pozemků a komerčních prostorů. Řešíme složité realitní problémy, jako jsou nemovitosti v exekuci, v insolvenci, nemovitosti zatížené různými právními vadami a jinými překážkami převodu, které nejsou neuvedené ve výpisu z listu vlastnictví.

Potřebujete rychle prodat svoji nemovitost? Potřebujete vyřešit Vaši finanční situaci? Nabízíme přímý výkup všech nemovitostí a to i nemovitostí, které jsou zatíženy právními vadami.

V poslední době se také zaměřujeme na výkup půdních prostor a na realizaci půdních nástaveb a vestaveb. Z vlastních zdrojů jsme schopni financovat odkup půdních prostor, následnou výstavbu bytů a rekonstrukci Vašeho domu. Nabízíme kompletní služby od znaleckých posudků, vyhotovení prohlášení vlastníka, přípravné a projektové práce až po samotnou realizaci výstavby a prodej.

Ke klientům vždy přistupujeme individuálně a profesionálně, našim cílem je dlouhodobá spokojenost všech klientů, proto věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni.